Pakiet poporodowy Ukojenie

Pakiet poporodowy Ukojenie

Kobieta w połogu większość swojej uwagi koncentruje na nowo narodzonym dziecku. Tymczasem, aby w pełni móc opiekować się maleństwem, sama potrzebuje doświadczyć czułej opieki.

Dlatego właśnie, specjalnie z myślą o świeżo upieczonej mamie przygotowałam niezwykły pakiet 3 poporodowych wizyt domowych, które będą łagodnym wsparciem na początku drogi macierzyństwa (obojętnie czy po raz pierwszy czy kolejny).

W skład pakietu Ukojenie wchodzą:

Wizyta pierwsza – praktyka delikatnej jogi i nauka prostych ćwiczeń sprzyjających regeneracji po porodzie. Nauka podstaw przyjaznej pielęgnacji noworodka, czyli podnoszenia, przewijania i ubierania tak, aby wspierać naturalny rozwój dziecka.

Wizyta druga -kojący masaż misami dla mamy, który przywróci równowagę w organizmie, zarówno fizycznie, energetycznie i emocjonalnie. Podczas tej wizyty jest również przestrzeń na uważną rozmowę poporodową, tzw. listening visit, pomagającą uwolnić emocje związane z porodem i początkiem macierzyństwa.

Wizyta trzecia – nauka chustonoszenia lub dobór nosidła, aby z lekkością doświadczać bliskości oraz ułatwić mamie stopniowe otwarcie się na otaczający ją świat i uwolnić ręce.

Każde spotkanie trwa około 1,5 godziny, koszt pakietu Ukojenie to 490zł, dojazd na terenie Rzeszowa gratis po wcześniejszym ustaleniu. Możliwe zamówienie personalizowanego vouchera na prezent (np. z okazji Mother’s Blessing) zawarta w cenie.

Pozwól zaopiekować się sobą lub podaruj Ukojenie bliskiej kobiecie – żonie, siostrze, przyjaciółce.