O mnie

O mnie

Praktykuję jogę od 16 roku życia. Ze względu na problemy zdrowotne, jakich wtedy doświadczałam, zdecydowałam się na podstawowy kurs jogi metodą B.K.S. Iyengara. Lata praktyki w tym nurcie nauczyły mnie dobrze wykorzystywać pomoce takie jak np. wałki, kostki czy paski do jogi, aby pogłębiać i dostosowywać praktykę asan do swoich potrzeb i możliwości. Była to też wspaniała lekcja techniki, do której w tej metodzie przywiązuje się dużo uwagi.


Po liceum rozpoczęłam studia licencjackie z fizjoterapii. Podczas ich trwania zdobyłam kwalifikacje instruktora fitness i rozpoczęłam prowadzenie zajęć takich jak aerobik czy zdrowy kręgosłup. W miedzy czasie brałam udział w licznych konferencjach i kursach, m.in. body ball, stretching oraz pilates. Kontynuowałam również praktykę jogi, eksplorując różne nurty pod okiem nauczycieli, jak i samodzielnie.


W 2016 roku ukończyłam 200 godzinny kurs nauczycielski Hatha Yoga i zostałam nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance. Stał się on dla mnie przepustką do prowadzenia zajęć jogi i dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.
W 2017 roku ukończyłam licencjat z fizjoterapii, broniąc pracy dyplomowej o temacie: Wpływ chustonoszenia na rozwój dziecka w pierwszym roku życia. Napisanie tej pracy przyniosło mi wiele satysfakcji i pozwoliło mi rozwinąć moją pasję, jaką są chusty i tematy rodzicielskie.


W 2018 roku ukończyłam kurs doradcy noszenia dzieci. Wciąż rozwijałam się w również w obszarze jogi szkoląc się w kierunku pracy z kobietami w ciąży i młodymi mamami oraz medytacji, pod okiem czołowych nauczycieli (m.in. Oli Uruszczak, Macieja i Agnieszki Wielobobów). Moją pasją stała się również acroyoga, brałam udział w licznych warsztatach oraz tygodniowym rejsie z acroyogą w Chorwacji.


W lutym 2019r. urodził się mój pierwszy synek. Ciąża i związane z nią poród i połóg, nauczyły mnie wiele od strony praktycznej, dzięki czemu potrafię jeszcze lepiej odnaleźć się w swojej pracy w obszarach jogi pre- i postnatalnej.
Rok później obroniłam tytuł magistra socjologii pracą dyplomową na temat postaw mieszkańców Rzeszowa wobec matek karmiących piersią.
W 2021r. urodziłam kolejnego synka. Eksplorując tematy psychologii w okresie okołoporodowym, również ze względu na własne doświadczenia depresji poporodowej i diagnozę spektrum autyzmu, zdecydowałam się na studia podyplomowe z psychotraumatologii, aby jeszcze lepiej wspierać mamy, które spotykam na swojej drodze nauczycielki jogi i doradczyni noszenia dzieci. Jestem rownież absolwentką kursu dla specjalistów z zakresu psychologii okresu okołoporodowego u Aleksandry Fabjańskiej (Psychologiczna Szkoła Rodzenia) oraz Promotorem Dorego Startu Dziecka Ist, co oznacza, że uczę młodych rodziców przyjaznej pielęgnacji dziecka.

Od 2018 roku regularnie uczestniczę również w wyjazdach i warsztatach o tematyce Porozumienia Bez Przemocy (NVC), co pozwala mi lepiej komunikować się z moimi podopiecznymi i klientami z poziomu serca i empatii.
W 2022r. ukończyłam kurs pracy z misami tybetańskimi. Od tego czasu pracuję z dźwiękiem zarówno na indywidualnych sesjach terapeutycznych, jak i koncertach relaksacyjnych. Muzyka jest moją wielką pasją, dlatego praca z instrumentami różnego rodzaju jest dla mnie wielką przyjemnością i pozwala mi spełniać się (podobnie jak rękodzieło, które tworze) na gruncie artystycznym. Pasjonuje mnie również ziołolecznictwo i aromaterapia, dlatego na moich zajęciach często korzystam z mocy olejków eterycznych.


Ciągle staram się rozwijać i podchodzić do tego co robię w sposób holistyczny oraz zindywidualizowany. Jest mi niezwykle miło gościć Cię na mojej stronie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu.