Joga i medytacja

Jako nauczycielka hatha jogi, a zarazem absolwentka fizjoterapii, w swoim nauczaniu stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo wykonywania asan. Pracuję z osobami ze specjalnymi potrzebami zdrowotnymi (z niepełnosprawnościami, urazami itp.), seniorami oraz kobietami w ciąży i po porodzie. Jestem zdania, że to joga jest dla człowieka, a nie człowiek dla jogi. Na swoich zajęciach dużą wagę przywiązuję do pracy z oddechem, który uważam za podstawowy element praktykowania jogi. Ucząc, czerpię ze swojego doświadczenia, jakie zdobyłam na kursach i warsztatach nauczycielskich oraz w toku praktyki własnej (m.in. z nurtów Iyengar jogi, Vinyasa jogi, Akrojogi, Jogi Yin i restorative). Zawsze uwzględniam indywidualnie potrzeby danej osoby, czy grupy i staram się dostoswać praktykę tak, aby przynosiła jak najwięcej korzyści fizycznych i psychicznych. Aby lepiej pracować z osobami dotkniętymi trudnymi doświadczeniami i być w stanie uwzględnić ich trudności, zdecydowałam się na studia podyplomowe z psychotraumatologii, co również wykorzystuję w pracy nauczycielki jogi.

Do praktyki jogi podchodzę w holistyczny sposób, ucząc nie tylko asan (ćwiczeń) i pranayamy (oddechu), ale też medytacji. Korzystam z różnorodnych technik medytacyjnych, dobierając je zawsze indywidualnie do potrzeb i możliwości praktykujących osób. Podczas prowadzenia medytacji wykorzystuję również grę na instrumentach – dzwonkach koshi, bębnie steal drum, kalimbie oraz misach tybetańskich.

Specjalizuję się również w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym – jeśli jesteś młodą mamą, lub przygotowujesz się do macierzyństwa, zapoznaj się z zakładką „ciąża i połóg”, aby dowiedzieć się jak mogę Cię wesprzeć.

Indywidualne zajęcia jogi:

  • pojedyncze – 180zł/1h
  • pakiet 4x – 150zł/1h
  • pakiet 8x – 120zł/1h

Joga dla grup zorganizowanych – koszt ustalany indywidualnie