Newsletter

Zasady ochrony Twojej prywatności

Niżej streszczę Cię najważniejsze informacje, które mogą być istotne w przypadku zapisu na nasze listy newsletterowe.

 1. NAJWAŻNIEJSZE: Twoje dane NIE BĘDĄ przekazywane, ani udostępniane firmom zewnętrznym i reklamodawcom. Będą służyły WYŁĄCZNIE do komunikacji.
 2. Na podanego e-maila otrzymasz wiadomość z linkiem potwierdzającym zgłoszenie. Powinna się pojawić do dwóch minut po zapisie na liście (zwykle jest to kilka — kilkanaście sekund).
 3. Jeżeli tej wiadomości NIE POTWIERDZISZ, NIE ZOSTANIESZ zapisany / zapisana do naszej bazy newsletterowej i nie otrzymasz dostępu do materiałów.
 4. Jeżeli potwierdzisz tę wiadomość, udzielisz mi zgodę na wykorzystanie danych na:
  a) marketing bezpośredni,
  b) statystyczne mierzenie otwieralności i klikalności e-maili (na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez administratora),
 5. Udzielona przez Ciebie zgoda jest dobrowolna i może zostać w każdej chwili cofnięta.
 6. Jeżeli chcesz cofnąć swoją zgodę — możesz to zrobić wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub klikając w odpowiedni link zamieszczony na dole każdego newslettera, który do Ciebie wysyłam z systemu mailingowego.
 7. Twoje dane będą przetwarzane do momentu wypisania się z newslettera lub do momentu wygaszenia newslettera.
 8. Masz pełne prawo do wglądu do danych przetwarzanych, ich korygowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia.
 9. Administratorem Twoich danych jest Łukasz Jędras, firma Łukasz Jędras – Usługi Informatyczne, NIP 8133827228, której siedziba mieści się w Rzeszowie, kod pocztowy 35-077, ul. Bolesława Chrobrego 12/5. Skontaktować się można ze mną e-mailowo ([email protected]).
 10. Więcej informacji o polityce prywatności i cookies znajdziesz na polityka prywatności mamajoga.com.pl

Jeżeli polityka prywatności Ci nie odpowiada – nie potwierdzaj zgłoszenia, a Twój e-mail nie znajdzie się w mojej bazie.