Uncategorized

Konferencja Otwórz się na poród i rodzicielstwo

Konferencja Otwórz się na poród i rodzicielstwo

6 lipca wraz z Kingą Wojtas-Bończak z Otuleni miałam niezwykłą przyjemność wziąć udział jako wystawca w konferencji skierowanej do przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców w Hotelu Bristol w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia była szkoła narodzin UPołożnych. Na naszym stoisku dostępne były różne modele chust oraz nosideł marek takich jak Lennylamb, Everyslings, Luna Dream, Little Frog i inne, a także okołochustowe gadżety i odzież do noszenia dzieci jesienią i zimą. Mogłyśmy spotkać się osobiście z rodzicami i odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

Miałyśmy również okazję poprowadzić na scenie prelekcję dotyczącą prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Oprócz nas na scenie zagościły wspaniałe specjalistki – między innymi Karolina Pityńska-Maga Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, położna, założycielka szkoły UPołożnych, Anna Piotrowska fizjoterapeutka uroginekologiczna, Olimpia Wawrzaszek neurologopedka i inni.

Bardzo dziękujemy szkole narodzin UPołożnych za zaproszenie, a uczestnikom za pozytywny odbiór. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie okazja, by to wyjątkowe wydarzenie powtórzyć.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *