Uncategorized

Europejski Tydzień Noszenia Niemowląt w Rzeszowie

Europejski Tydzień Noszenia Niemowląt w Rzeszowie

Europejski tydzień noszenia 2-8 maja 2022Jako doradczynie noszenia w chustach i nosidłach oraz mamy łącznie piątki dzieci, zapraszamy rodziców z dziećmi, doradczynie noszenia oraz przyszłych rodziców na obchody Europejskiego Tygodnia Noszenia w Rzeszowie pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Rzeszowa!

W programie:
• 2.05 11:00 live na instagramie @mamajoga.ala.jedras i @doradcachustowyotuleni
• 5.05:
-9:30 darmowe, otwarte zajęcia jogo-tańców z dziećmi w chustach
-11:00 chustospotkanie z panelem dyskusyjnym w Cafe Słodziak
• 7.05:
– 9:30 sesja zdjęciowa w chustach i nosidłach z fotografką Anetą Konstanty
– 11:00 spacer bliskości po rzeszowskich bulwarach oraz piknik rodzinny z możliwością wypożyczenia i przymiarki nosideł(udział bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc u organizatorek)Europejski Tydzień Noszenia Niemowląt (European Babywearing Week), znany również pod nazwą Europejski Tydzień Bliskości, obchodzony jest w różnych miastach Europy od 2016 roku. Święto zapoczątkowane zostało na konferencji noszenia w Belgii, aby promować i edukować w zakresie prawidłowego noszenia dzieci oraz budowania więzi.

Każdego roku towarzyszy nam inne hasło przewodnie, w tym roku jest to:

OUR CARRYING JOURNEY – NASZA PRZYGODA Z NOSZENIEM.

Właśnie dlatego chcemy podzielić się z Wami naszymi historiami noszenia i posłuchać Waszych!
2 maja na naszych profilach na instagramie pojawią się nasze historie noszenia, oznaczone hasztagiem:#naszenoszenieZapraszamy Was do świętowania Tygodnia Noszenia razem z nami poprzez dodanie na swój profil swojej własnej historii. Napisz o tym w czym pomogła Ci chusta lub nosidło, jak noszenie wpłynęło na Was i na Waszą więź. Opatrz post hasztagiem #naszenoszenie, a my opublikujemy je na naszych instastories. Nieśmy dobrą energię dalej i dzielmy się nią z innymi!

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *